UITSLAGENLIJST - 5 KM
21-09-2019 18:15                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    245  Jesse van der Raadt        STAP                  2001      1e 5M-JA     18:41  16,057    3:44 
    2    248  Stefan Breuer              Duitsland             1986      1e M30       19:06  15,707    3:49 
    3    235  Ronny Kreu                 IAC Düren (GER)       1982      1e M35       19:43  15,216    3:56 
    4    210  Ward Van Roy               Arendonk (BEL)        1976      1e M40       19:56  15,050    3:59 
    5    191  Stefan Winter              Steckenborn (GER)     1965      1e M50       20:09  14,888    4:01 
    6    179  Rik Schulpen               Sittard               1982      2e M35       20:25  14,694    4:05 
    7    236  Adam Rogalski              IAC Düren (GER)       1966      2e M50       20:48  14,423    4:09 
    8    227  Manfred Schultes           Geilenkirchen (GER)   1970      1e M45       20:53  14,366    4:10 
    9    196  Frank Rheinfelder          Aachener TG (GER)     1970      2e M45       21:11  14,162    4:14 
   10    238  Robert Thönnissen          Hückelhoven (GER)     1975      2e M40       21:50  13,740    4:22 
   11    205  Holger Lengersdorf         Julich (GER)          1982      3e M35       22:06  13,575    4:25 
   12    247  Peter Hallmanns            Videggen/Schmidt (GE  1970      3e M45       22:09  13,544    4:25 
   13    237  Thomas Faust               Eschweiler (GER)      1982      4e M35       22:18  13,453    4:27 
   14    233  Peter Günther              IAC Düren (GER)       1960      1e M55       22:35  13,284    4:31 
   15    255  Tim Hensenne                                     2002      1e 5M-JB     22:49  13,148    4:33 
   16    204  Boy Van Oppen              Stein Lb              1959      1e M60       23:01  13,034    4:36 
   17    213  Claus Uellendall           Aachen (GER)          1964      2e M55       23:06  12,987    4:37 
   18    256  Erik Bakker                avVN                  1960      3e M55       23:08  12,968    4:37 
   19    197  Leon Hendrikx              STB                   1955      2e M60       23:11  12,940    4:38 
   20    259  Ruud Slijpen                                     1965      3e M50       23:37  12,703    4:43 
   21    254  Marco Manganelli           Geilenkirchen (GER)   1980      5e M35       23:40  12,676    4:44 
   22    198  Gert Bongard               Roetgen (GER)         1962      4e M55       23:59  12,509    4:47 
   23    261  Roger Wijnen                                     1974      4e M45       24:15  12,371    4:51 
   24    175  Patrick Goosen             Landgraaf             1985      2e M30       24:20  12,329    4:52 
   25    171  Frank Schmidt              DJK JS Herzogenrath   1966      4e M50       24:22  12,312    4:52 
   26    218  Gottfried Winkler          Stolberg (Rheinland)  1981      6e M35       24:23  12,303    4:52 
   27    231  Gerd Kremer                Herzogenrath (GER)    1963      5e M55       24:24  12,295    4:52 
   28    231  Gerd Kremer                Herzogenrath (GER)    1963      6e M55       24:28  12,262    4:53 
   29    230  Carmen Jacobs              STB                   1981      1e V35       24:41  12,154    4:56 
   30    200  Sandra May                 Herzogenrath (GER)    1973      1e V45       25:11  11,913    5:02 
   31    244  Rob Bolk                   STB                   1982      7e M35       25:40  11,688    5:08 
   32    214  Michelle Gerards           Vettweiß (GER)        2003      1e 5V-JB     25:42  11,673    5:08 
   33    249  Hans-Leo Meyer             Gillrath (GER)        1963      7e M55       25:52  11,598    5:10 
   34    252  Flaviano Bellussi          Heerlen               1969      5e M50       25:56  11,568    5:11 
   35    212  Joachim Greff              Würselen (GER)        1966      6e M50       26:02  11,524    5:12 
   36    223  Jürgen Herff               Hückelhoven (GER)     1978      3e M40       26:24  11,364    5:16 
   37    253  Roger Oude Bekke           Heerlen               1969      5e M45       26:36  11,278    5:19 
   38    195  Claudia Polis              TV Roetgen (GER)      1971      2e V45       26:47  11,201    5:21 
   39    173  John van Puijvelde         AVON                  1959      3e M60       26:57  11,132    5:23 
   40    250  Achim Eichenauer           Stolberg (GER)        1969      7e M50       27:02  11,097    5:24 
   41    221  Casper Jorissen            Stein                 1993      1e M20       27:11  11,036    5:26 
   42    240  Joke Verhage               AVON                  1974      3e V45       27:24  10,949    5:28 
   43    201  Kurt Schröder              Geilenkirchen (GER)   1959      4e M60       27:45  10,811    5:33 
   44    239  Nora Stahl                 Alsdorf (GER)         1985      1e V30       27:56  10,740    5:35 
   45    193  Sandra Gerards             Vettweiß (GER)        1977      1e V40       28:00  10,714    5:36 
   46    220  Alwin Duin                 Landgraaf             1972      6e M45       28:36  10,490    5:43 
   47    228  Tanja Schultes             Geilenkirchen (GER)   1973      4e V45       28:49  10,411    5:45 
   48    209  Uta Kouchen                Herzogenrath (GER)    1966      1e V50       28:51  10,399    5:46 
   49    180  Cor van Haaren             STB                   1966      8e M50       29:00  10,345    5:48 
   50    260  Daan Reuhman               Waalre                1960      8e M55       29:34  10,147    5:54 

UITSLAGENLIJST - 5 KM 21-09-2019 18:15 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 225 Barbara Mergelsberg Kelmis (BEL) 1975 2e V40 29:48 10,067 5:57 52 232 Claudia Kremer Herzogenrath (GER) 1967 2e V50 29:50 10,056 5:58 53 207 René Coenen Heerlen 1958 5e M60 29:55 10,028 5:59 54 202 Dieter Erlrr Schleiden (GER) 1952 1e M65 30:32 9,825 6:06 55 222 Marlene Kleypaß Jülich (GER) 1957 1e V60 30:36 9,804 6:07 56 234 Gerd Steffens IAC Düren (GER) 1963 9e M55 30:45 9,756 6:09 57 203 Jo Pfeifer Stein Lb 1947 1e M70 30:51 9,724 6:10 58 241 Sjo Kec STB 1968 9e M50 30:52 9,719 6:10 59 258 Susanne Pereire Geilenkirchen (GER) 1963 1e V55 30:54 9,709 6:10 60 211 Andrea Herff übach-Palenberg (GER 1984 2e V35 31:05 9,651 6:13 61 199 Denis Rademacher Heinsberg (GER) 1975 4e M40 31:05 9,651 6:13 62 208 Alex Thoma Vettweiß (GER) 2003 2e 5M-JB 31:17 9,590 6:15 63 192 Michael Gerards Vettweiß (GER) 1970 7e M45 31:21 9,569 6:16 64 187 Pascalle Dautzenberg STB 1970 5e V45 31:23 9,559 6:16 65 190 Lisanne Wetzels Brunssum 1991 1e V20 31:34 9,504 6:18 66 176 Damaris Fox Hoensbroek 1990 2e V20 31:57 9,390 6:23 67 215 Ormanns Bernhard Heinsberg (GER) 1949 2e M70 32:15 9,302 6:27 68 185 Pierre Muijrers STB 1948 3e M70 32:30 9,231 6:30 69 257 Marianna Hodinius STB 1955 2e V60 32:36 9,202 6:31 70 217 Heidi Zimmer Würselen (GER) 1975 3e V40 32:51 9,132 6:34 71 224 Josiane Mergelsberg Amel (BEL) 1967 3e V50 33:02 9,082 6:36 72 174 Desiree van Puijvelde AVON 1969 6e V45 33:10 9,045 6:38 73 206 John Coenen Hoensbroek 1958 6e M60 33:35 8,933 6:43 74 182 Jan van den Oever Sittard 1949 2e M65 33:38 8,920 6:43 75 243 Verona Janssen Unitas 1970 7e V45 36:24 8,242 7:16 76 172 Marion Wenders avVN 1957 3e V60 36:54 8,130 7:22 77 229 Barbara Dunkel Nideggen (GER) 1970 8e V45 37:41 7,961 7:32 78 188 Hans-Dieter Schäfer Simmerath (GER) 1955 7e M60 38:21 7,823 7:40 79 242 A. van der Goot Brunssum 1947 4e M70 39:43 7,554 7:56 80 246 Renco Coenen Hoensbroek 2003 3e 5M-JB 41:40 7,200 8:20 81 226 Peter Mergelsberg Kelmis (BEL) 1940 1e M75 42:07 7,123 8:25 82 251 Dieter Otten Korschenbroicher (GE 1937 1e M80 43:05 6,963 8:37 83 178 Valentin Bündgens Aachen (GER) 1947 5e M70 53:05 5,651 10:37