UITSLAGENLIJST - 10 KM
21-09-2019 18:16                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1     17  Arne Agten                 Mol (BEL)             1995      1e M20       36:42  16,349    3:40 
    2     81  Bart Vanwersch                                   1966      1e M50       39:32  15,177    3:57 
    3     61  Helge Heers                IAC Düren (GER)       1969      1e M45       39:51  15,056    3:59 
    4      2  Robbert Weening            STB                   1994      2e M20       40:04  14,975    4:00 
    5     84  Jonathan Mahler                                  1987      1e M30       42:52  13,997    4:17 
    6     20  Peter Verreussel           Susteren              1968      2e M50       44:38  13,443    4:27 
    7     51  Thomas Frohn               Maastricht            1983      1e M35       45:12  13,274    4:31 
    8     30  Mojtaba Ahmadi             Aachen (GER)          1995      3e M20       45:20  13,235    4:32 
    9     87  Jordy Smit                 Brunssum              1991      4e M20       45:25  13,211    4:32 
   10     14  Sam Prevoo                 Klimmen               1991      5e M20       46:00  13,043    4:36 
   11     67  Michel Bonten              Heerlen               1978      1e M40       46:03  13,029    4:36 
   12     73  Anne Balter                AVON                  1989      1e V20       46:13  12,982    4:37 
   13     74  Bas Pierik                 AVON                  1976      2e M40       46:17  12,964    4:37 
   14      9  Björn Schloen              Puth                  1970      2e M45       46:23  12,936    4:38 
   15     90  Marcel Curfs               Hoensbroek            1971      3e M45       47:02  12,757    4:42 
   16     56  Joachim Dunkel             Nideggen (GER)        1969      3e M50       47:08  12,730    4:42 
   17     21  Rico Lux                   STB                   1967      4e M50       48:24  12,397    4:50 
   18     75  Niek Stevelmans                                  1972      4e M45       49:28  12,129    4:56 
   19     28  Denis Rademacher           Heinsberg (GER)       1975      3e M40       49:35  12,101    4:57 
   20     23  Guntis Skunstins           Brunssum              1980      2e M35       49:45  12,060    4:58 
   21     65  Thomas Faust               Eschweiler (GER)      1982      3e M35       49:57  12,012    4:59 
   22     16  Ronald Hoogeboom           STB                   1970      5e M45       50:04  11,984    5:00 
   23     54  Gottfried Breuer           Hürtgenwald (GER)     1961      1e M55       50:54  11,788    5:05 
   24     15  Reinhard Scheumann         Keulen (GER)          1958      1e M60       51:05  11,746    5:06 
   25     36  Sandra Florie              Achilles-Top          1975      1e V40       51:11  11,723    5:07 
   26     22  Hans van putten            Brunssum              1981      4e M35       52:26  11,443    5:14 
   27      8  Carina Convery             Valkenburg Lb         1982      1e V35       53:01  11,317    5:18 
   28     48  Gottfried Winkler          Stolberg (Rheinland)  1981      5e M35       53:06  11,299    5:18 
   29     19  Floortje franssen          Brunssum              1982      2e V35       53:14  11,271    5:19 
   30     12  Kristina Schaaff           Aachen (GER)          1977      2e V40       53:32  11,208    5:21 
   31     13  Ad van Kempen              Achilles-Top          1954      1e M65       53:55  11,128    5:23 
   32     62  Henk jacobs                Heerlen               1967      5e M50       54:40  10,976    5:28 
   33     76  Ulrich Stamm               Duitsland             1957      2e M60       54:41  10,972    5:28 
   34     27  Claudia Polis              TV Roetgen (GER)      1971      1e V45       54:45  10,959    5:28 
   35     66  Axel Bedra                 Stolberg (GER)        1963      2e M55       54:54  10,929    5:29 
   36     58  Johan Stijf                Nettersheim (GER)     1961      3e M55       55:13  10,866    5:31 
   37     63  Frank Hövel                Erftstadt (GER)       1971      6e M45       55:34  10,798    5:33 
   38     64  Evelyne Adamczak           Übach-Palenberg (GER  1972      2e V45       55:39  10,782    5:33 
   39     92  Heinz Georg Forster        Monschau (GER)        1961      4e M55       56:04  10,702    5:36 
   40     41  Joachim Greff              Würselen (GER)        1966      6e M50       56:12  10,676    5:37 
   41     89  Raymond Ritzen                                   1979      6e M35       56:17  10,660    5:37 
   42     47  Piet Nooren                's-Hertogenbosch      1947      1e M70       56:57  10,536    5:41 
   43     37  Sabrina Gerards            Vettweiß (GER)        1999      2e V20       56:57  10,536    5:41 
   44     35  Roger Super                Heerlen               1979      4e M40       57:15  10,480    5:43 
   45     82  Anja Bergmans              Achilles-Top          1965      1e V50       57:20  10,465    5:44 
   46     88  Helene Kohlen              Durwiss (GER)         1955      1e V60       57:23  10,456    5:44 
   47     31  Kurt Schröder              Geilenkirchen (GER)   1959      3e M60       58:32  10,251    5:51 
   48     59  Peter Günther              IAC Düren (GER)       1960      5e M55       58:41  10,224    5:52 
   49     34  Bernd Hensgens             LT Alsdorf-Ost (GER)  1950      2e M65       59:08  10,147    5:54 
   50      4  Danielle Schurgers         Valkenburg Lb         1984      1e V30       59:18  10,118    5:55 

UITSLAGENLIJST - 10 KM 21-09-2019 18:16 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 78 Hildegard Langanke Aachen (GER) 1953 1e V65 59:54 10,017 5:59 52 55 Jürgen Herff Hückelhoven (GER) 1978 5e M40 1:00:05 9,986 6:00 53 72 Alexander Hans 1997 6e M20 1:00:38 9,896 6:03 54 1 Frank Schmidt DJK JS Herzogenrath 1966 7e M50 1:00:38 9,896 6:03 55 50 Wiebke Finke Borken (GER) 1980 3e V35 1:00:45 9,877 6:04 56 49 Marcel Bartz Stolberg (GER) 1972 7e M45 1:00:46 9,874 6:04 57 86 Marco Marell Nuth 1970 8e M45 1:01:00 9,836 6:06 58 85 Tonie Haarbosch Schinveld 1979 3e V40 1:01:02 9,831 6:06 59 80 Horst Huppertz Duitsland 1963 6e M55 1:01:05 9,823 6:06 60 46 Petra Bertram Baesweiler (GER) 1979 4e V35 1:01:19 9,785 6:07 61 6 Lotte Steegmans Maastricht 1984 2e V30 1:02:56 9,534 6:17 62 57 Marcel Janssen STB 1966 8e M50 1:02:57 9,531 6:17 63 42 Karl Schroeder Eschweiler (GER) 1959 4e M60 1:03:40 9,424 6:22 64 71 Jose Baos 1958 5e M60 1:04:36 9,288 6:27 65 39 Uta Kouchen Herzogenrath (GER) 1966 2e V50 1:04:54 9,245 6:29 66 83 Ludger Loevenich Duren (GER) 1966 9e M50 1:05:16 9,193 6:31 67 60 Gerd Steffens IAC Düren (GER) 1963 7e M55 1:06:17 9,052 6:37 68 24 Anouk Vleugels AVON 1998 3e V20 1:08:45 8,727 6:52 69 25 Jan Vleugels AVON 1957 6e M60 1:08:46 8,725 6:52 70 10 Simone van Son Brunssum 1972 3e V45 1:09:24 8,646 6:56 71 45 Maria Bertram Baesweiler (GER) 1946 1e V70 1:10:26 8,519 7:02 72 7 Alexander Schröder Düren (GER) 1974 9e M45 1:11:36 8,380 7:09 73 79 Andreas Duda 1964 8e M55 1:13:08 8,204 7:18 74 33 John. Coenen Hoensbroek 1958 7e M60 1:14:01 8,106 7:24 75 32 René. Coenen Heerlen 1958 8e M60 1:14:02 8,104 7:24 76 70 Harry Hamers Simpelveld 1954 3e M65 1:16:03 7,890 7:36 77 53 Andrea Beeck Übach-Palenberg (GER 1977 4e V40 1:17:10 7,775 7:43 78 40 Andrea Herff Übach-Palenberg (GER 1984 5e V35 1:20:05 7,492 8:00