UITSLAGENLIJST - TRIMLOOP
22-09-2018 18:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    291  Jesse van der Raadt                              2001      1e MtrJB     17:59  16,682    3:35 
    2    243  Sonja Vernikov             Mechernich (GER)      2001      1e VtrJB     18:28  16,245    3:41 
    3    270  Hartmut Sander             Herzogenrath (GER)    1967      1e M50       18:53  15,887    3:46 
    4    231  Ward Van Roy               Arendonk (BEL)        1976      1e M40       19:03  15,748    3:48 
    5    408  Simon Huppertz                                   1996      1e M20       19:22  15,491    3:52 
    6    404  Manfred Schuhes            Duitsland             1970      1e M45       19:26  15,437    3:53 
    7    256  Pieter Max Kam             STAP                  1999      1e MtrJA     19:37  15,293    3:55 
    8    239  Frank Rheinfelder          Geilenkirchen (GER)   1970      2e M45       20:01  14,988    4:00 
    9    204  Robin Hoofwijk             Unitas                1997      2e M20       20:01  14,988    4:00 
   10    428  Guido Meys                                       1971      3e M45       20:08  14,901    4:01 
   11    271  Robert Thönnissen          SC Komet Steckenborn  1975      2e M40       20:21  14,742    4:04 
   12    253  Boris Hellenbrand          Brunssum              1987      1e M30       20:37  14,551    4:07 
   13    244  Johni Vernikov             Mechernich (GER)      1999      2e MtrJA     20:46  14,446    4:09 
   14    260  Sascha Bergerhausen        Eschweiler (GER)      1972      4e M45       20:48  14,423    4:09 
   15    283  Sascha Reimhold            Duitsland             1973      5e M45       20:50  14,400    4:10 
   16    254  Tim Roks                   STB                   1984      2e M30       20:54  14,354    4:10 
   17    262  Mathias Duhr               Herzogenrath (GER)    1976      3e M40       20:55  14,343    4:11 
   18    299  Sarah Kirner                                     1982      1e V35       21:05  14,229    4:13 
   19    439  Christian Bedra                                  1991      3e M20       21:15  14,118    4:15 
   20    420  Theo van Puijvelde                               1968      2e M50       21:22  14,041    4:16 
   21    272  Boris Theiner              Stolberg (GER)        1978      4e M40       21:34  13,910    4:18 
   22    210  Shelley van der Ven        AVON                  1994      1e V20       21:39  13,857    4:19 
   23    255  Cathelijne Kam             STAP                  2000      1e VtrJA     21:40  13,846    4:20 
   24    225  Stephan Theunissen         Stein Lb              1992      4e M20       21:58  13,657    4:23 
   25    240  Cedric Gerhardt            Stolberg (GER)        2001      2e MtrJB     22:00  13,636    4:24 
   26    292  Holger Lengersdorf         Duitsland             1982      1e M35       22:01  13,626    4:24 
   27    284  Janosllaw Dubiel           Duitsland             1971      6e M45       22:01  13,626    4:24 
   28    274  Peter Hallmanns            Nideggen (GER)        1970      7e M45       22:02  13,616    4:24 
   29    295  Marco Manganelli                                 1980      2e M35       22:06  13,575    4:25 
   30    409  Herman Josef Huppertz                            1960      1e M55       22:08  13,554    4:25 
   31    405  Harry Driessen                                   1956      1e M60       22:21  13,423    4:28 
   32    261  Roger Wijnen               Brunssum              1974      5e M40       22:31  13,323    4:30 
   33    259  Christine Karl             Eschweiler (GER)      1967      1e V50       22:32  13,314    4:30 
   34    212  Leon hendrHen              STB                   1955      2e M60       22:35  13,284    4:31 
   35    214  Frank Schmidt              52070 (GER)           1966      3e M50       22:39  13,245    4:31 
   36    297  Malecki                                          1961      2e M55       22:41  13,226    4:32 
   37    279  Frank Eisenga              STB                   1957      3e M60       22:51  13,129    4:34 
   38    237  Boy Van Oppen              Stein Lb              1959      3e M55       22:56  13,081    4:35 
   39    273  Dominik Bednarek           Würselen (GER)        1981      3e M35       23:01  13,034    4:36 
   40    268  Ralph Finken               Mönchengladbach (GER  1961      4e M55       23:02  13,025    4:36 
   41    250  Sergej Warkentin           Aachen (GER)          1989      5e M20       23:33  12,739    4:42 
   42    300  Roger Oudebekke                                  1969      8e M45       23:39  12,685    4:43 
   43    432  Niels Hermans                                    1986      3e M30       23:51  12,579    4:46 
   44    264  Jürgen Herff               Hückelhoven (GER)     1978      4e M35       23:52  12,570    4:46 
   45    438  Axel Bedra                                       1963      5e M55       23:52  12,570    4:46 
   46    403  Sandra May                 Duitsland             1973      1e V45       23:54  12,552    4:46 
   47    278  Audrey de Wijs             STB                   1978      1e V40       23:55  12,544    4:47 
   48    410  Gerd Kremer                                      1963      6e M55       23:58  12,517    4:47 
   49    400  Flaviano Bellussi                                1969      9e M45       23:59  12,509    4:47 
   50    267  Gottfried Breuer           Hürtgenwald (GER)     1961      7e M55       24:02  12,483    4:48 

UITSLAGENLIJST - TRIMLOOP 22-09-2018 18:25 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 419 Jessika Bedemann Duitsland 1983 2e V35 24:06 12,448 4:49 52 433 Ulrich Grevel 1967 4e M50 24:16 12,363 4:51 53 218 Sven Schickel Herzogenrath (GER) 1964 5e M50 24:16 12,363 4:51 54 219 Kurt Baltus Düren (GER) 1957 4e M60 24:22 12,312 4:52 55 406 Jos Hoefnagels 1963 8e M55 24:33 12,220 4:54 56 249 Doris Kinkel Stolberg (GER) 1979 3e V35 24:37 12,187 4:55 57 217 Anett Schickel Herzogenrath (GER) 1964 2e V50 24:39 12,170 4:55 58 423 Rainer Wiertz 1952 1e M65 24:40 12,162 4:56 59 222 Claudia Beckers STB 1982 4e V35 24:47 12,105 4:57 60 294 Mario Vucans 1955 5e M60 25:10 11,921 5:02 61 298 Christian Kirner 1972 10e M45 25:13 11,897 5:02 62 226 Kurt Schröder DJK Gillrath (GER) 1959 9e M55 25:21 11,834 5:04 63 205 Cor van Haaren Achilles-Top 1966 6e M50 25:29 11,772 5:05 64 209 Dieter Erler Schleiden (GER) 1952 2e M65 25:36 11,719 5:07 65 407 Bas Hoefnagels 1992 6e M20 25:37 11,711 5:07 66 401 Agnes Kozyrska Duitsland 1972 2e V45 25:57 11,561 5:11 67 289 Alicja Tucholke Duitsland 1984 1e V30 25:57 11,561 5:11 68 245 Dirk Borrmann Alsdorf (GER) 1967 7e M50 26:02 11,524 5:12 69 293 Joseph Roursie 1970 11e M45 26:04 11,509 5:12 70 269 Annika Hoischen SC Komet Steckenborn 1981 5e V35 26:19 11,400 5:15 71 211 Tonie van Wijk STB 1982 5e M35 26:22 11,378 5:16 72 246 Agnes Sznerski Alsdorf (GER) 1979 6e V35 26:28 11,335 5:17 73 238 Peter Bolk Landgraaf 1951 3e M65 26:29 11,328 5:17 74 235 Claudia Polis Roetgen (GER) 1971 3e V45 26:36 11,278 5:19 75 285 Gerd Steffens Duitsland 1963 10e M55 26:38 11,264 5:19 76 232 Holger Schüttrumpf Baesweiler (GER) 1968 8e M50 26:40 11,250 5:20 77 418 Roman Vinken 1972 12e M45 26:41 11,243 5:20 78 251 Andreas Duda Mönchengladbach (GER 1964 9e M50 27:00 11,111 5:24 79 425 Marthyn Koreman 1993 7e M20 27:02 11,097 5:24 80 215 René Coenen Heerlen 1958 11e M55 27:07 11,063 5:25 81 216 Elian Didderen Brunssum 1998 2e V20 27:07 11,063 5:25 82 431 Christa Schieffer 1951 1e V65 27:08 11,057 5:25 83 435 Helene Kohlen 1955 1e V60 27:12 11,029 5:26 84 282 Cordula Bendlage Hückelhoven (GER) 1976 2e V40 27:30 10,909 5:30 85 242 Tanja Schultes Geilenkirchen (GER) 1973 4e V45 27:56 10,740 5:35 86 421 Mandy Gabriel 1985 2e V30 28:04 10,689 5:36 87 221 Barbara Schuchmann Bergheim (GER) 1951 2e V65 28:26 10,551 5:41 88 424 Guus Stauvermann STB 1953 4e M65 28:30 10,526 5:42 89 411 Claudia Kremer 1967 3e V50 28:40 10,465 5:44 90 413 Andre Roumen 1950 5e M65 28:45 10,435 5:45 91 281 Ivanka Lahaye STB 1974 3e V40 28:46 10,429 5:45 92 275 Judith Hallmanns Nideggen (GER) 1974 4e V40 28:54 10,381 5:46 93 224 Jürgen Freymuth Berndorf (GER) 1949 6e M65 28:56 10,369 5:47 94 429 Manfred Wust 1955 6e M60 29:05 10,315 5:49 95 290 Tanja Klietzing Duitsland 1974 5e V40 29:06 10,309 5:49 96 265 Sabine Kutzner Jülich (GER) 1994 3e V20 29:06 10,309 5:49 97 414 J Meertens 1956 7e M60 29:32 10,158 5:54 98 286 Andrea Reimbold Duitsland 1967 4e V50 29:34 10,147 5:54 99 236 Jo Pfeifer Stein Lb 1947 1e M70 29:36 10,135 5:55 100 228 Marlene Kleypaß Jülich (GER) 1957 2e V60 29:38 10,124 5:55
UITSLAGENLIJST - TRIMLOOP 22-09-2018 18:25 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 213 Joachim Sieber Hückelhoven (GER) 1952 7e M65 29:44 10,090 5:56 102 207 Pierre Muijrers STB 1948 2e M70 29:53 10,039 5:58 103 430 Bernhard Ormanns 1949 8e M65 30:02 9,989 6:00 104 412 Jan van de Oever 1949 9e M65 30:16 9,912 6:03 105 296 Verona Janssen 1970 5e V45 30:57 9,693 6:11 106 201 Desiree van Puijvelde AVON 1969 6e V45 31:04 9,657 6:12 107 208 Ron Daelemans Landgraaf 1975 6e M40 31:49 9,429 6:21 108 263 Christian Dreihöfer Aachen (GER) 1965 10e M50 31:51 9,419 6:22 109 436 Dewi Körver 1999 2e VtrJA 32:06 9,346 6:25 110 437 Ina Korvee 1970 7e V45 32:07 9,341 6:25 111 417 Marianna Hodinius STB 1955 3e V60 32:14 9,307 6:26 112 257 Josiane Mergelsberg Amel (BEL) 1967 5e V50 32:26 9,250 6:29 113 415 C Harderman 1964 6e V50 32:48 9,146 6:33 114 416 P Celie 1964 11e M50 32:49 9,142 6:33 115 402 Nicole Hoverath Duitsland 1970 8e V45 33:06 9,063 6:37 116 266 John Coenen Hoensbroek 1958 12e M55 33:53 8,854 6:46 117 426 Sandra Smeets 1995 4e V20 34:31 8,691 6:54 118 427 Cor Koreman 1962 13e M55 34:32 8,687 6:54 119 258 Peter Mergelsberg Kelmis (BEL) 1940 1e M75 35:07 8,543 7:01 120 422 Fiona Cuijpers 1989 5e V20 35:27 8,463 7:05 121 248 Nadine Bremen Würselen (GER) 1976 6e V40 36:26 8,234 7:17 122 200 Marion Wenders Gulpen 1957 4e V60 36:37 8,193 7:19 123 241 Uwe Gerhardt Stolberg (GER) 1965 12e M50 37:28 8,007 7:29 124 434 Claus Quintin 2006 8e M20 38:40 7,759 7:44 125 280 Kerry Claus-Jones Buchten 1978 7e V40 38:40 7,759 7:44 126 234 Petra Geurst Achilles-Top 1958 5e V60 39:58 7,506 7:59