UITSLAGENLIJST - HOOFDLOOP
22-09-2018 18:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1     25  Arne Agten                 Mol (BEL)             1995      1e M20       33:44  17,787    3:22 
    2     82  Jorrit van der Raadt                             1996      2e M20       34:18  17,493    3:25 
    3    102  Koen Huizinga                                    1987      1e M30       35:20  16,981    3:32 
    4     69  Roger Rousseau             Atletiek Maastricht   1972      1e M45       35:52  16,729    3:35 
    5    107  Luuk Janssen                                     1992      3e M20       36:06  16,620    3:36 
    6    109  Jeroen Matthes             STB                   1986      2e M30       36:10  16,590    3:37 
    7    110  Tim van Herk                                     1980      1e M35       36:25  16,476    3:38 
    8    100  Ron Koster                                       1978      1e M40       38:15  15,686    3:49 
    9     22  Thomas Houben              Heinsberg (GER)       1977      2e M40       38:26  15,611    3:50 
   10     62  Jurjen Knarren             AVON                  1983      3e M30       39:57  15,019    3:59 
   11    118  Adam Rogalski                                    1966      1e M50       39:59  15,006    3:59 
   12     77  Robert Bruls               Hoensbroek            1972      2e M45       39:59  15,006    3:59 
   13     60  Arne Schmitz               SC Komet Steckenborn  1981      2e M35       40:24  14,851    4:02 
   14     48  Rob Riksen                 STB                   1963      1e M55       41:10  14,575    4:07 
   15    108  Jo Schoonbroodt                                  1950      1e M65       42:07  14,246    4:12 
   16     68  Thomas Frohn               Maastricht            1983      4e M30       42:10  14,229    4:13 
   17    115  Jordy Smit                                       1991      4e M20       42:46  14,030    4:16 
   18     34  Sarah Kirner               Alsdorf (GER)         1982      1e V35       44:03  13,621    4:24 
   19     33  Ralf Schaffrath            Würselen (GER)        1966      2e M50       45:02  13,323    4:30 
   20     85  Theo van Deven                                   1975      3e M40       45:11  13,279    4:31 
   21    103  Pierre Weerts                                    1959      2e M55       45:13  13,269    4:31 
   22    479  Onbekend                                                                45:27  13,201    4:32 
   23     31  Gerald Stüber              Aachen (GER)          1954      1e M60       45:41  13,134    4:34 
   24     39  Peter Bokros               Aachen (GER)          1981      3e M35       45:48  13,100    4:34 
   25     30  Barbara Hillebrand         Aachen (GER)          1957      1e V60       46:00  13,043    4:36 
   26     93  Niek Stevelmans                                  1972      3e M45       46:02  13,034    4:36 
   27    480  Onbekend                                                                46:07  13,010    4:36 
   28     14  Raymond Offermans          Geleen                1967      3e M50       46:34  12,885    4:39 
   29     95  Tony Papanastaiou                                1972      4e M45       46:41  12,853    4:40 
   30     28  David-John Williams        Würselen (USA)        1972      5e M45       47:00  12,766    4:42 
   31      7  Rico Lux                   STB                   1967      4e M50       47:03  12,752    4:42 
   32     58  Uschi Arndt                Aachen (GER)          1961      1e V55       47:09  12,725    4:42 
   33     65  Peter Hallmanns            Nideggen (GER)        1970      6e M45       47:20  12,676    4:44 
   34     24  Roger van Kan              Maasrunners           1965      5e M50       47:36  12,605    4:45 
   35     84  Holger Lengersdorf                               1987      5e M30       47:48  12,552    4:46 
   36    114  Michael Ahrens                                   1968      7e M45       47:54  12,526    4:47 
   37     42  Peter Günther              Hückelhoven (GER)     1960      3e M55       47:55  12,522    4:47 
   38     16  Erwin Schuchmann           Bergheim (GER)        1960      4e M55       47:57  12,513    4:47 
   39      2  Rick Wesche                Heerlen               1979      4e M35       48:26  12,388    4:50 
   40    111  Lisa Kemper                                      1966      1e V50       49:43  12,068    4:58 
   41    104  Paul Jacobs                                      1960      5e M55       49:49  12,044    4:58 
   42     76  Guido Pol                  Hoensbroek            1974      4e M40       49:55  12,020    4:59 
   43     26  Ad van Kempen              Achilles-Top          1954      2e M60       50:00  12,000    5:00 
   44      9  Frank Schmidt              Aachen (GER)          1966      6e M50       50:17  11,932    5:01 
   45     55  Gottfried Breuer           Hürtgenwald (GER)     1961      6e M55       50:20  11,921    5:02 
   46    106  Carmen Jacobs                                    1981      2e V35       50:23  11,909    5:02 
   47     70  Frank Hövel                Erftstadt (GER)       1971      8e M45       50:26  11,897    5:02 
   48     74  De heer                    Koningsbosch          1965      7e M50       50:28  11,889    5:02 
   49     61  Christoph Gertler          Aachen (GER)          1978      5e M40       50:56  11,780    5:05 
   50     87  Hein Bodelier                                    1948      1e M70       51:02  11,757    5:06 

UITSLAGENLIJST - HOOFDLOOP 22-09-2018 18:25 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 56 Jeroen verbeek Brunssum 1980 5e M35 51:02 11,757 5:06 52 12 Anett Schickel Herzogenrath (GER) 1964 2e V50 51:28 11,658 5:08 53 83 Cedric Gerhardt 2001 5e M20 51:28 11,658 5:08 54 49 Joachim Greff Würselen (GER) 1966 8e M50 51:48 11,583 5:10 55 35 Sabrina Gerards Vettweiss (GER) 1997 1e V20 52:09 11,505 5:12 56 59 Rolf Arndt Aachen (GER) 1960 7e M55 52:09 11,505 5:12 57 15 Kurt Baltus Düren (GER) 1957 3e M60 52:16 11,480 5:13 58 101 Linda Schrader 1981 3e V35 52:23 11,454 5:14 59 51 Jürgen Herff Hückelhoven (GER) 1978 6e M35 52:35 11,410 5:15 60 79 Peter van den Beek 1983 6e M30 52:47 11,367 5:16 61 37 Michael Gerards Vettweiss (GER) 1970 9e M45 52:53 11,346 5:17 62 90 Jessika Bedemann 1983 4e V35 53:03 11,310 5:18 63 75 Agnieszka Jonker Heerlen 1978 1e V40 53:17 11,261 5:19 64 71 Silvia Palmen Brunssum 1982 5e V35 53:19 11,254 5:19 65 1 Mark Jacobs Nuth 1964 9e M50 53:31 11,211 5:21 66 21 Kurt Schröder DJK Gillrath (GER) 1959 8e M55 53:41 11,177 5:22 67 99 Axel Breda 1963 9e M55 53:48 11,152 5:22 68 78 Chantalle Koeken-v Boekel Heerlen 1974 2e V40 54:24 11,029 5:26 69 97 Christian Bedra 1991 6e M20 54:46 10,956 5:28 70 43 Sergej Warkentin Aachen (GER) 1989 7e M20 54:46 10,956 5:28 71 4 Marcel Buist Landgraaf 1979 7e M35 54:48 10,949 5:28 72 96 Frans Dijkman 1944 2e M70 54:54 10,929 5:29 73 488 Onbekend 56:14 10,670 5:37 74 477 Onbekend 56:15 10,667 5:37 75 63 Marcel Janssen STB 1966 10e M50 56:17 10,660 5:37 76 27 Claudia Polis TV Roetgen (GER) 1971 1e V45 56:22 10,645 5:38 77 46 Petra Bertram Baesweiler (GER) 1979 6e V35 56:40 10,588 5:40 78 471 Onbekend 56:41 10,585 5:40 79 476 Onbekend 56:47 10,566 5:40 80 44 Bernd Hensgens Würselen (GER) 1950 2e M65 56:49 10,560 5:40 81 72 Alex Gelissen Brunssum 1978 6e M40 57:07 10,505 5:42 82 117 Anton Gruben Germania Dürwiss 1955 4e M60 57:08 10,502 5:42 83 80 Kai Krycki Duitsland 1983 8e M35 57:09 10,499 5:42 84 52 Eddy Opree Aldenhoven (GER) 1971 10e M45 57:13 10,486 5:43 85 485 Onbekend 57:17 10,474 5:43 86 112 Klarissa Jorissen-Huml 1980 7e V35 57:20 10,465 5:44 87 13 Sven Schickel Herzogenrath (GER) 1964 11e M50 57:25 10,450 5:44 88 6 Sven Bindels Brunssum 1991 8e M20 57:37 10,414 5:45 89 18 Rainer Bock Herzogenrath (GER) 1967 12e M50 57:42 10,399 5:46 90 483 Onbekend 57:58 10,351 5:47 91 81 Gerd Steffens Duitsland 1963 10e M55 58:32 10,251 5:51 92 86 May 1973 2e V45 58:48 10,204 5:52 93 113 Thorsten May 1968 11e M45 58:48 10,204 5:52 94 487 Onbekend 59:17 10,121 5:55 95 481 Onbekend 59:45 10,042 5:58 96 20 Jürgen Freymuth Berndorf (GER) 1949 3e M65 59:48 10,033 5:58 97 52 Eddy Opree Aldenhoven (GER) 1971 12e M45 59:51 10,025 5:59 98 89 Ludger Loevenich 1966 13e M50 59:58 10,006 5:59 99 105 Maurice Grissen 1986 7e M30 1:00:33 9,909 6:03 100 66 Judith Hallmanns Nideggen (GER) 1974 3e V40 1:00:43 9,882 6:04
UITSLAGENLIJST - HOOFDLOOP 22-09-2018 18:25 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 17 Barbara Schuchmann Bergheim (GER) 1951 1e V65 1:00:45 9,877 6:04 102 40 Heidi Zimmer Würsele (GER) 1975 4e V40 1:01:13 9,801 6:07 103 116 Mathias Hermans 1953 5e M60 1:01:35 9,743 6:09 104 91 Bernhard Ormanns 1949 4e M65 1:02:00 9,677 6:12 105 474 Onbekend 1:02:09 9,654 6:12 106 47 Andreas Duda Mönchengladbach (GER 1964 14e M50 1:02:20 9,626 6:14 107 36 Sandra Gerards Vettweiss (GER) 1977 5e V40 1:02:24 9,615 6:14 108 38 Tanja Schultes Geilenkirchen (GER) 1973 3e V45 1:02:59 9,526 6:17 109 45 Maria Bertram Baesweiler (GER) 1946 1e V70 1:04:46 9,264 6:28 110 486 Onbekend 1:04:57 9,238 6:29 111 482 Onbekend 1:05:35 9,149 6:33 112 473 Onbekend 1:05:46 9,123 6:34 113 472 Onbekend 1:08:06 8,811 6:48 114 484 Onbekend 1:08:26 8,768 6:50 115 478 Onbekend 1:09:08 8,679 6:54 116 11 René Coenen Heerlen 1958 11e M55 1:10:13 8,545 7:01 117 88 Harry Hamers 1954 6e M60 1:10:19 8,533 7:01 118 487 Onbekend 1:16:12 7,874 7:37 119 32 Uwe Gerhardt Stolberg (GER) 1965 15e M50 1:23:09 7,216 8:18 120 92 Hartmut Haupt 1942 1e M75 1:31:01 6,592 9:06